Відбулась відео-конференція на тему: Шість років реалізації ЗУ «Про доступ до публічної інформації» (ВІДЕО)


 

18762396_1471123029605925_1046328894_nАктив Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» взяли участь у експертній зустрічі для обговорення пріоритетів діяльності Уряду у форматі відео-конференції. Яка проводиться відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 6 липня 2016р. № 24185/1/1-16.

Тема для обговорення – Шість років реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації». Учасниками стали представники громадянського суспільства семи областей України та профільні експерти Секретаріату Кабінету Міністрів України та Офісу Уповноваженого з прав людини.

Представники громадянського суспільства Дніпропетровщини у своїх виступах зазначали, що в м. Дніпро існує системна проблема із доступом до публічної інформації, а саме орган місцевого самоврядування Дніпровська міська рада не надає відповіді на запити на публічну інформацію, у зв’язку з чим громадськість вимушена звертатись до омбудсмена.

Також, підіймалось питання із посилення відповідальності розпорядників інформації за порушення прав громадян.

Представники інших областей –учасників відео-конференції повідомили, що особливих проблем із доступом до публічної інформації вони не мають, а львів’яни зазначили, що регіональні проблеми це не важливо. Хоча, варто вказати, що саме вирішення питання, щодо забезпечення права громадян на вільний доступ до публічної інформації – є дієвим механізмом громадського контролю діяльності органів влади.

Відео:

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 735 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Відбулась відео-конференція на тему: Шість років реалізації ЗУ «Про доступ до публічної інформації» (ВІДЕО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366