Відкриття виставки « Історія війни за незалежність. Донбас».


 

Сьогодні, 24 березня, члени громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі із головою правління го Віктором Романенко відвідали офіційне відкриття експозиції  найважливіших епізодів антитерористичної операції  « Історія війни за незалежність. Донбас» в приміщенні Діарами «Битва за Дніпро»  Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького, де зараз також проходить виставка в рамках соціального медіапроекту телеканалу 1+1 та журналу Viva «Переможці!».

На відкритті приємно було бачити своїх колег  та друзів спільно з якими ми боремося з проявами сепаратизму в місті та усвідомлювати, що саме завдяки нашій плідній взаємодії та підтримці над Дніпропетровськом мирне небо.

Щодо експозиції, то вона вражає своєю повнотою та точністю до деталей. Тут і Дебальцевський плацдарм, і Маріуполь… Краматорськ…Волноваха, аеропорт, ці події не можуть залишити будь-кого байдужим і хочеться вірити, що скоро цей жах на українській землі завершиться і як сказав Віктор Романенко: «Через рік ми всі будемо на будівництві в Донбасі!», а зараз ми закликаємо кожного відвідати дану виставку та розповісти про неї всім своїм друзям та знайомим, бо саме від нашого ставлення до війни на Сході України – залежить розвиток нашої держави в цілому!

Експозиція найважливіших епізодів антитерористичної операції  « Історія війни за незалежність. Донбас» розташована в приміщенні Діарами «Битва за Дніпро»  Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького, що знаходиться на пр. Дмитра Яворницького, 16 та буде тривати з 24 березня по 31 березня 2016р. з 10:00 по 17:00 (Понеділок вихідний) Вхід вільний.

Детальніше на фото:

0d431e38184860555d84a4c9f3342e2d1a7b32d84a731936ae24cec7bc8600fe

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 245 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Відкриття виставки « Історія війни за незалежність. Донбас»."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366