Виставка малюнків «Гідність та Свобода очима дітей» відкрилась в Дніпропетровській облдержадміністрації (ФОТО)


 

Сьогодні на День Гідності та Свободи, 21 листопада 2017 року, в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось відкриття виставки малюнків учнів дніпровських шкіл. Виставка малюнків пройшла в рамках конкурсу, який було ініційовано Громадською організацією "Майдан Січеслав-Дніпро" та підтримано Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в особі заступника голови ОДА Примакова Каміля Юрійовича.

Читайте також: В м. Дніпро стартував конкурс дитячого малюнку до Дня Гідності та Свободи (ФОТО)

Всього на конкурс надійшло 81 робота від учнів 6-11 класів. Серед них було обрано 21 малюнок, які і були представлені на виставці.

На відкриття завітали учні, роботи яких майданівцями були визначені, як кращі, самі учасники Євромайдану та активні городяни.

23772480_1649301485121411_1069236050_n

Як зазначила організатор виставки Вероніка Коміссар:" Звертаючись до учнів з пропозицією взяти участь у конкурсі малюнків, ми очікували цікаві роботи, але думалли, що вони будуть переважно поверхневі та загальні, але побачивши результати ми були шоковані.. Ці малюнки є дуже глибокими, вони дають нам розуміння, що наші діти вже зовсім інші, що учні у віці 14-15 років є свідомими громадянами та мають розуміння сьогодення. А також ці роботи нам демонструють, що діти так само, як і дорослі дуже важко переживають сьогоднішні події та прагнуть миру та свободи нашій країні".

DSC_0428

Команда Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" щиро дякує всім хто долучився до конкурсу та взяв участь у відкритті виставки.

Запрошуємо всіх відвідати виставку дитячого малюнку на тему "Гідність та Свобода очима дітей", яка буде тривати до 27 листопада 2017 року в холі Дніпропетровської облдержадміністрації, вхід вільний.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 1845 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366