Влада змінюється, система залишається, або чому не розслідується напад на мирну ходу (ФОТО, ВІДЕО)


 
Можливо, правоохоронці бояться гніву Ступака.
Прокуратура Дніпропетровської області заморозила розслідування справи про напад на учасників ходи на честь Дня пам'яті та примирення 8 травня 2013р.

 

Про це журналісту газети «Лица» розповів лідер громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.

Нагадаємо, 8 травня 2013р. на демонстрантів напали тітушки. Організовані люди спортивної статури вигукували непристойні слова під час звучання гімну України, топтали державний прапор і кидали в колону учасників ходи пластикові конуси. Хуліганами виявилися дзюдоїсти з клубу «Тайфун». Присутні на місці міліціонери, на правопорушення спортсменів не реагували.

 

Учасники акції зняли на фото тренера клубу «Тайфун» Данила Воловича і тодішнього нардепа від Партії регіонів Івана Ступака, який очолював Федерації дзюдо Дніпропетровщини. Можливо, Ступак давав вказівки Воловичу, що повинні робити його спортсмени.

Нардеп Іван Ступак (в центрі) і Данило Волович (ліворуч) спілкуються, коли тітушки заважають проведенню жалобної панахиди в парку Пам'яті і Примирення (колишній Калініна - ред.).

Після побиття демонстрантів, представники 18 громадських і політичних організацій Дніпропетровщини заявили в Відкритому листі Прокурору Дніпропетровської області про те, що серед тітушек, які били учасників масової акції, знаходились дзюдоїсти спортклубу «Тайфун».

Віктор Романенко - один з авторів листа прокурору. Він упевнений, що правоохоронці навмисне заморозили розслідування справи про побиття учасників ходи, так як в ньому замішаний Іван Ступак.

- Дніпропетровські активісти пікетували обласну прокуратуру 25 листопада, в день розгону дніпропетровського євромайдан. Заодно ми вирішили дізнатися, розслідується справа про події 8 травня 2013р, - розповідає Віктор Романенко. - До нас вийшов заступник прокурора Дніпропетровської області Юрій Черкашин. Він сказав, що прокуратура тримає розслідування під контролем. Але його слова були відмовкою, Черкашин хотів обнадіяти людей. Адже ми тоді провели флеш-моб. Обмотали голови бинтами з плямами від червоної фарби, імітуючи побиття.

 

????????????????????????????????????

Читайте також: "Побиті майданівці вимагають покарання винних! (ФОТО)

Я переконаний, що справу про події 8 травня 2013р. пустили на гальма. Наскільки мені відомо, тоді ті ушки  побили одного з міліціонерів. Але навіть це ніяк не вплинуло на бажання наших правоохоронців розкрити цю справу. Адже в ньому замішаний колишній нардеп Іван Ступак. Теоретично він може знову отримати високу посаду, а потім помститися. Система своїх не здає. На жаль, ми її не перемогли, вона процвітає і працює далі, - переконаний Віктор Романенко.

Всі надії на розслідування побиття учасників ходи, активіст покладає на оновлену Національну поліцію України.

За інформацією, яку Віктор Романенко отримав в прокуратурі Дніпропетровської області, Волович зараз знаходиться в міжнародному розшуку і ховається в Криму.

Раніше, Борис Філатов в інтерв'ю Hromadske.tv заявив, що Волович розпродав усе своє майно, виїхав спочатку до Москви, а потім в Тюмень, отримав російське громадянство і тренує молодь.

ВІДЕО:

Джерело: Интернет-газета ЛИЦА

Відео: ТСН

Фото: з вільного доступу

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 414 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Влада змінюється, система залишається, або чому не розслідується напад на мирну ходу (ФОТО, ВІДЕО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366