Якщо тітка та племінник – прокурори, то їх друзям – все, ворогам – закон

Чому КП «Дніпроводоканал» залишилося без турбази і хто наїхав на «Ялинку».
изображение viber7
Турбаза «Самарські плавні» розташована в мальовничому місці на березі Самарчука в селі Новоселівка. Однак одного не дуже доброго дня 2012 року сільрада Пісчанки відмовилась пролонгувати договір оренди землі з КП «Дніпроводоканал», і незабаром на територію турбази раптово заїхала важка будівельна техніка.
IMG_7358
Спритні роботяги швиденько розшматували кволі будиночки, розрівняли землю, почали пиляти дерева, виріс паркан, в'їзні ворота і «кибитка» для охоронців. Р-р-раз! - і єдиний проїзд до сусідньої турбази дніпропетровських електротранспортників «Ялинка» був геть перекритий.
изображение viber5
Хто ж це такий розумний? - запитаєте ви. За нашою інформацією, новий приватний власник території – якийсь Усольцев. Цей пан став не тільки власником території «Самарських плавнів», а й, кажуть люди, купив місцеву рятувальну станцію, працівники якої перекваліфікувалися в охоронців майна нового «володаря тайги».

Крім того, новоявлений багатій побудував на березі річки пристань для катерів та човнів, через що вільного доступу до пляжу «Плавнів» відпочиваючим з «Ялинки» також вже не було. Хоча пляж цей турбази доглядали разом.

Цікаво, що Усольцев оформляв явно «ліві» документи нібито під будівництво дачного селища. Площа там – 1,7 га. Тобто якщо одному дачнику держава виділяє не більше 10 соток, то разом з нашим «героєм» в сільраду мали звернутися ще 16 чоловік. Хто були ці люди – питання риторичне, бо фантомів у нас завжди вистачало.
IMG_7355
І що ж зробив КП «Дніпроводоканал»? Адже їх майно, яке ніхто нікому не продавав, нещадно знесли. Та нічого. Комунальники офіційно відповіли нам, що поки турбаза не працює (див. Фото), але перебуває ... на балансі підприємства!

IMG_7357

Загалом, прокрутив Усольцев аферу в кращих традиціях дев'яностих років. І все це з мовчазної згоди (чи все-таки допомоги?) тодішнього глави Новомосковської міжрайонної прокуратури. У свою чергу цей слуга закону доводиться племінником колишньому прокурору області Наталії Марчук, чиї сліди після Євромайдану і відходу у відставку, кажуть, загубилися десь у Криму. До «няшки» Полонської вона поїхала чи просто завітати до окупантів – лише богу відомо. Але в Дніпропетровську мадам вже рік не бачили, хоча питань до неї накопичилось багато.

В даний час документи щодо махінації з турбазою знаходяться на розгляді у начальника Дніпропетровського обласного управління міліції Ігоря Репешко. І, будемо сподіватися, він, колишній податківець, та його колеги розставлять всі крапки над «Ї» в цій делікатній справі.

Адже зачепитися там є за що. Скажімо, в тому районі за одне спиляне дерево треба заплатити 6000 гривень, та й будувати приватні причали на берегах річок заборонено – рекреаційна зона. І це вже не кажучи про решту інших фокусів сімандцятиликого «дачника».

изображение viber11
Ну а поки літо в розпалі, КП «Дніпроводоканал», який володів «Самарськими плавнями» впродовж 46 (!) років, підраховує збитки, «Ялинка» втрачає клієнтів, а друг Усольцева і племінник Марчук перебрався з Новомосковська до Дніпропетровська. Працює чолов’яга  в обласній прокуратурі, де займає не найвищу посаду.

Чи пам'ятає він Усольцева, чи гостює в нього теплими літніми вечорами, ми про таке не відаємо. Втім впевнені, що після захоплення (а як це ще назвати?) в «Ялинку», фактично оточену ворожими територіями, нагрянули прокурорські перевірки з Новомосковська. Наприклад, власників турбази налякали штрафом у розмірі 140 тис. грн. за те, що в будиночки встановили металопластикові вікна. Мовляв, за законом такі дії слід вважати капітальним будівництвом. Звичайно, це була маячня сивої кобили в новорічну ніч. Тому й не дивно, що хазяйка «Ялинки» суд і виграли.

Що ж стосується працівників водоканалу, то третій рік їм немає де відпочивати. Хоча раніше впродовж року на базі відпочивали близько тисячі чоловік.

Яким буде розвиток подій і чи зможуть підлеглі головного міліціонера області Ігоря Репешко розворушити «родове гніздо» Усольцева, поживемо – побачимо. Цікаво, до речі, що б сказала з цього приводу і Дніпропетровська природоохоронна прокуратура, чий святий обов’язок: захищати рекреаційні зони – надбання народу?

Сплю і бачу: правоохоронці на катері пливуть уздовж берегів не тільки Самарчучка, а й Самари, Дніпра, Сури, Орелі, Татарки. Багато чого там цікавого побачили, впіймали порушників та навчили поважати закони України – однакові для всіх громадян.

Сподобався сон? Тоді нагадаю правоохоронцям: рейд треба проводити обов'язково за допомогою катера, бо нині вздовж деяких ділянок берегів наших річок ні пішки, ні  машиною вже не проїдеш – незаконно побудованих парканів занадто багато.

От і маємо: поки заможні шахраї ловлять золоту рибку, пересічним українцям немає де і на карасика пополювати. Горе та й годі…

IMG_7359

Фото-звіт щодо будівництва на місті Турбази "Самарські плавні", яка є на балансі КП "Дніпроводоканал".

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 365 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Якщо тітка та племінник – прокурори, то їх друзям – все, ворогам – закон"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366