З Днем Захисника України!


 
ck.ridna.ua

ck.ridna.ua

Назва такого актуального та популярного серед народу свята говорить про себе сама. Захищати свою країну від ворогів, які постійно намагаються створити загрозу для державних засад для будь-якої країни – дуже важлива справа. Проте необхідно мати честь, гідність, сміливість, вміти жертвувати собою віддаватись повністю цій справі.

Без військ країни, підтримки населення і продуманих координаційних дій дуже складно зберегти цілісність своєї території, а також свою нову державу. Захист рідної країни – свята справа.

Народ завжди прагнув підтримувати добрі ініціативи та вшанування захисників рідної країни стало гарною та необхідною традицією.

Події, які відбувались на початку 2014 року і стан неоголошеної війни з боку Російської Федерації проти України дали поштовх українському населенню змінити деякі свої погляди. Президент України видав Указ 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, направлений на вшанування героїзму та мужності наших воїнів, що захищають нашу незалежність, територію; військовим традиціям та перемогам нашого народу, також ще більше збільшує національний дух в суспільстві та за підтримки громадськості, було призначено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначають кожного року 14 жовтня, в цей день православні віряни відзначають одне із найголовніших свят українського козацтва – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

З березня 2015 року день День захисників України офіційно є неробочим днем. За зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України №2187 проголосували 244 нардепа.

 Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх захисників країни! Сил вам, здоров’я та щастя вашим сім’ям! Мирного неба та зі святом вас наші воїни-захисники!

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 161 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "З Днем Захисника України!"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366