Злочинний спрут братів Каснер.


 

22 грудня 2015 року при безпосередній участі правозахисного відділу ГО «Майдан Січеслав - Дніпро»  відбулося засідання Апеляційного суду Дніпропетровської області в якому оскаржувалося заочне рішення Бабушкінського суду м. Дніпропетровська від 9.07.2015 р. винесене суддею Єлісєєвою Т.Ю. у справі по відчуженню житла у громади міста.

Перше, що нас зацікавило, це махінації з землею громади в історичному центрі міста (і не тільки) відомими в певних кругах братами Каснер. Друге, це корупція у стінах міської ради з залученням дуже відомих прізвищ.

Изображение 277

Читайте також:  "В центре Днепропетровска уничтожаются исторические здания"

 

 

 

 

 

 

Про ситуацію з захопленням житла людей багато писала преса, тому не буду зупинятись на цьому моменті, лише зазначу, що помешкання віддавались Каснерам, начебто під реконструкцію, з мешканцями квартир. А навіщо ремонтувати майно яке тобі не належить? (благодійність чи зухвалий прорахунок з’ясуємо далі).

Хочу детальніше зупинитися на схемі завдяки якій це стало можливо. Брати Каснери купували (чи отримували) квартири у вищезгаданих будинках, що вже само по собі було неможливо без участі міської влади тому що вони були визнані аварійними та готувалися під знос ще у 80 – х роках минулого століття. І здавалося б радіти треба людина отримала житло, але це тільки початок.

Потім будинок при нез’ясованих обставинах руйнувався або спалювався і всі права на нього, його мешканців також. Це передбачено у ст.ст. 346; 349 Цивільного Кодексу України: «Право на майно припиняється з руйнацією цього майна». І з цього часу мешканці починали ходити по різним інстанціям і доказувати, що це їх квартири і вони мають право на відшкодування, а брати Каснери отримували право на реконструкцію будинку.

Таким чином, по всьому нашому місту, переважно в історичній частині (вул. Червона, вул. Кірова, вул. Ливарна) з`являються позбавлені смаку та архітектурної цінності будинки з білої «силікатної» цегли які вінчають дві літери КК з червоної цегли.

 

87876d6f75763ac44e597060a12b5c5946fb8238e6703ea7e6edfda475d4dd84

 

Оскільки нова будівля не була пов’язана зі старою її потрібно легалізувати через суд, а потім діло за малим отримати документи і не заплативши ні копійки податків користуватися вкраденим.

Але не все так сталося як гадалося, і потерпілі звернулися до нашої організації. І вже майже два роки в братів Каснерів геть нічого не виходить, державні органи відмовляються і свідчать, шо жодних документів на будівництво вони не видавали та не погоджували, суди не задовольняють позови та плани руйнуються. На їх біду тепер і представники нової міської влади долучилися до нашої боротьби, що дає нам надію на дуже скору перемогу.

Залог успіху це об’єднання, лише об’єднавшись ми можемо перемогти в боротьбі за свої права. І не дуже важливо це ваші права, чи права вашого сусіда, чи навіть права незнайомої вам людини, бо завтра на їхньому місті можете опинитись Ви.

 

З повагою, член правління ГО « Майдан Січеслав - Дніпро»  правозахисник Луценко Роман.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 933 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Злочинний спрут братів Каснер."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366